پول نت | دنیای قانون جذب , ثروت  و کار افرینی اینترنتی

پول نت | دنیای قانون جذب , ثروت و کار افرینی اینترنتی

برای بر خورداری از جوایز هدایای هفتگی وتخفیف های ویژه ودریافت فایل های رایگان در خبر نامه عضوشوید.

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی

آموزش بازاریابی اینترنتی

آموزش قانون جذب و مبانی موفقیت

سئو و بهینه سازی سایت

هوش مالی و سرمایه گذاری

جذب فوری ثروت

ورزش و تناسب اندام و لاغری

زیبایی و لاغری موضوعی

تغذیه ی سالم

آموزش طب سوزنی

اموزش روابط زناشویی و مسائل جنسی

آموزش آشپزی تصویری

موبایل و تلفن

کامپیوتر واینترنت

نرم افزار

آموزش

کارافرینی

بازاریابی

کسب وکار اینترنتی

پزشکی وسلامت

علوم پایه

فنی مهندسی

علوم انسانی

لاغری

چاقی

جذب فوری ثروت

30 روز با قدرتمندترین عبارت های تاکیدی

آهنربای پول و ثروت شوید

فایل خود هیپنوتیزم افزایش تمرکز

فایل خود هیپنوتیزم افزایش حافظه

فایل خود هیپنوتیزم افزایش ساعت مطالعاتی

فایل خودهیپنوتیزم جذابیت نامحدود

فایل خودهیپنوتیزم جذب نیمه گمشده

فایل خودهیپنوتیزم دستیابی به اهداف

شغل رویایی خود را جذب کنید

فایل خودهیپنوتیزم مدیریت زمان

فایل خود هیپنوتیزم فروش میلیونی

فایل خود هیپنوتیزم موفقیت در مصاحبه های شغلی

فایل خود هیپنوتیزم موفقیت در کنکور و آزمون ها

فایل خود هیپنوتیزم موفقیت نامحدود

فایل خود هیپنوتیزم کسب درآمد دلخواه

دوره حرفه ای کوچینگ راز و رمزهای ناگفته ذهن

فایل صوتی آهنربای شانس و اتفاقات خوب شوید! ( فایل subliminal message - فایل هیپنوتراپی بی کلام)

فایل صوتی جذب پول و ثروت( فایل subliminal mesage- هیپنوتراپی بی کلام)

فایل صوتی شادی نامحدود( فایل subliminal message- فایل هیپنوتراپی بی کلام)

فایل صوتی انرژی نامحدود( فایل subliminal message- فایل هیپنوتراپی بی کلام)

فایل صوتی رهایی از ترس از شکست (فایل subliminal message- فایل هیپنوتراپی بی کلام)

فایل صوتی ببخش و رها شو! (فایل subliminal message- فایل هیپنوتراپی بی کلام)

فایل صوتی سحرخیز شو! (فایل subliminal message- فایل هیپنوتراپی بی کلام)

فایل صوتی نظم و انضباط شخصی (فایل subliminal message- فایل هیپنوتراپی بی کلام)

فایل صوتی یادگیری سرعتی! (فایل subliminal message- فایل هیپنوتراپی بی کلام)

فایل صوتی اعتماد به نفس فوری (فایل subliminal message- فایل هیپنوتراپی بی کلام)

فایل صوتی کاهش وزن (فایل subliminal message- فایل هیپنوتراپی بی کلام)

فایل صوتی حسادت ممنوع! (فایل subliminal message- فایل هیپنوتراپی بی کلام)

فایل خود هیپنوتیزم دستیابی به فیتنس و تناسب اندام ایده آل

فایل خودهیپنوتیزم رهایی از افسردگی

فایل خود هیپنوتیزم رهایی از ترس از شکست

فایل خود هیپنوتیزم بهانه جویی ممنوع

فایل خودهیپنوتیزم عزت نفس عالی

فایل خود هیپنوتیزم افزایش حس شوخ طبعی

ورکشاپ آنلاین تبلیغ نویس میلیونر (دوره مقدماتی)

دانلوداپلیکیشن سایت پول نت

دانلود های رایگان

مقالات سایت

آمار سایت

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 98
  • بازدید دیروز : 111
  • بازدید کل : 56257

می‌خواهید ذهن قدرتمندی داشته باشید؟ این 11 عادت را در خود نهادینه کنید


می‌خواهید ذهن قدرتمندی داشته باشید؟ این 11 عادت را در خود نهادینه کنید

قدرت ذهنی یک انتخاب بوده و قابل یادگیری است، نه یک کیفیت درونی که به طور شانسی در افراد وجود داشته باشد. همه ما به نقاط حساسی در زندگی‌مان رسیده‌ایم، جایی که قدرت ذهنی ما مورد آزمایش قرار گرفته است. شاید یک دوست یا همکار سمی بوده، یک شغل کشنده یا رابطه‌ای که در آن دچار کشمکش بوده‌اید. با هر چالشی که مواجه هستید باید قدرتمند باشید، امور مختلف را با دید جدیدی ببینید و اگر می‌خواهید با موفقیت از آن عبور کنید باید قاطعانه اقدام کنید.

می‌خواهید ذهن قدرتمندی داشته باشید؟ این 11 عادت را در خود نهادینه کنید

شاید به نظر ساده بیاید. همه ما دوستان خوب، شغل خوب و روابط خوب می‌خواهیم.

امّا اینطور نیست.

اینکه از نظر ذهنی قوی باشیم کار سختی است، مخصوصاً وقتی احساس تردید داریم. توانایی شکستن قالب‌های مرسوم و انتخاب یک مسیر جدید نیازمند چنان شجاعت، شهامت و جرأت بسیار زیادی است که تنها نزد افرادی که از نظر ذهنی قدرتمند هستند موجود است.

اینکه چطور افراد از نظر ذهنی قدرتمند خودشان را از باقی افراد جدا می‌کنند بسیار شگفت‌انگیز است. جایی که دیگران موانع غیرقابل عبور می‌بینند، آنها چالش‌هایی می‌بینند که بایست بر آنها غلبه کنند.

وقتی کارگاه توماس ادیسون در سال 1914 آتش گرفت، یکی از نمونه‌هایش نابود شد و 23 میلیون دلار خسارت وارد شد. پاسخ ادیسون به این واقعه بسیار ساده بود:«خدا را شکر که تمام اشتباهاتم آتش گرفت. حالا می توانم از نو شروع کنم.»

عکس‌العمل ادیسون نشانه‌ای از یک ذهن قدرتمند است—دیدن فرصت‌ها و اقدام کردن در حالی که همه چیز ناامیدکننده است.

عادت‌هایی وجود دارد که می‌توانید برای بهبود قدرت ذهنی‌تان آنها را در خود نهادینه کنید. در واقع، نشانه آدم‌هایی که از نظر ذهنی قدرتمند هستند واقعاً به مثابه استراتژی‌هایی است که می‌توانید از امروزه شروع به استفاده کنید.

 

1.آنها هوش عاطفی(EQ) سرشاری دارند

 

هوش عاطفی بنیان یک ذهن قدرتمند است. شما نمی‌توانید بدون توانایی درک و تحمل کامل احساسات منفی و انجام یک کار سازنده با آنها، از نظر ذهنی قدرتمند باشید. لحظاتی که قدرت ذهنی شما مورد آزمایش قرار می‌گیرد، در نهایت هوش عاطفی شما هم مورد آزمایش قرار می‌گیرد.

برخلاف هوش ریاضی(IQ)، که یک ویژگی ثابت است، هوش عاطفی(EQ) شما مهارت انعطاف‌پذیری است که می‌توانید آن را با درک و تلاش بهبود ببخشید. هیچ تعجبی ندارد که 90 درصد افراد با عملکرد بالا دارای هوش عاطفی بالایی هستند و افراد با هوش عاطفی بالا به طور میانگین در حدود 28000 دلار در سال بیش از افرادی که هوش عاطفی پایینی دارند درآمد کسب می‌کنند. متاسفانه به مهارت هوش عاطفی خیلی کم پرداخته می‌شود. سایت TalentSmart بیش از یک میلیون نفر را مورد آزمایش قرار داده و به این نتیجه رسیده‌ که تنها 36 درصد از این افراد توانایی تشخیص دقیق احساسات‌شان در هنگام رخ دادن را دارند.

 

2.آنها اعتماد به نفس بالایی دارند

 

افراد با ذهن قدرتمند این نظر فورد که ذهن شما تاثیر قدرتمندی بر توانایی شما برای موفقیت دارد را تصدیق می‌کنند. این نظر تنها برای انگیزه دادن نیست، یک واقعیت است. مطالعه‌ی اخیری که در دانشگاه ملبورن انجام شده نشان می‌دهد که افراد با اعتماد به نفس بالا دستمزد بالاتری دریافت کرده و سریعتر از دیگران ترفیع می‌گیرند.

«چه فکر کنید که می‌توانید یا فکر می‌کنید که نمی‌توانید، در هر صورت حق با شماست.»--هنری فورد

 

3.آنها به راحتی «نه» می‌گویند

 

تحقیق انجام شده در دانشگاه برکلی نشان می‌دهد که هر چه گفتن نه برای شما سخت‌تر باشد، احتمال اینکه استرس، فرسودگی و افسردگی را تجربه کنید بیشتر می‌شود. افراد با ذهن قدرتمند می‌دانند که گفتن نه بهتر است و آنقدر عزت نفس و بینش دارند که خودشان را از دردسر و مشکلات دور کنند.

وقتی زمان نه گفتن فرا می‌رسد، افراد با ذهن قدرتمند از گفتن عباراتی مثل «فکر نمی‌کنم که بتوانم» یا «مطمئن نیستم» پرهیز می‌کنند. آنها با اعتماد به نفس بالا نه می‌گویند، چون می‌دانند که گفتن نه به یک تعهد جدید، آنها را نسبت به تعهدات موجودشان مصمم‌تر کرده و به آنها فرصتی می‌دهد تا با موفقیت آنها را به انجام برسانند.

افراد با ذهن قدرتمند همچنین می‌دانند چطور با گفتن نه به خودشان، قدرت اراده‌شان را نشان بدهند. آنها لذت را به تاخیر انداخته و از اقداماتی که از روی انگیزه آنی و بدون فکر قبلی ناشی شده و موجب آسیب به آنها می‌شوند را پرهیز می‌کنند.

 

4.آنها آدم‌های سمی را خنثی می‌کنند

 

آدم‌هاي سمي نه تنها بسياري از ما را محاصره كرده‌اند، بلكه آنقدر قدرتمند و تاثيرگذار هستند كه تنها با يك تماس تلفني يا چند ساعت معاشرت، مي‌توانند افكارمان را به هم بريزند. آنها هميشه دليلي براي ناليدن دارند. از گراني گرفته تا گرم شدن هوا يا صداي بنايي همسايه، همه موارد مي‌توانند روز اين آدم‌ها را خراب كنند و به سدي براي شادي‌هاي‌شان تبديل شوند. آدم‌های سمي نه‌تنها اين دليل‌ها را با خود از يك گفت‌وگو به گفت‌وگوي ديگر مي‌برند، بلكه براي شريك كردن شما در حرف‌ها و افكارشان هم تلاش مي‌كنند و به دنبال جلب تاييد و همراهي شما هستند.

کنار آمدن با آدم‌های مسموم برای اغلب افراد ترسناک و خسته‌کننده است. افراد با ذهن قدرتمند تعاملاتشان با چنین افرادی را از طریق تحت کنترل قرار دادن احساسات آنها کنترل می‌کنند. وقتی آنها نیاز به روبرو شدن با یک شخص مسموم را داشته باشند، به این وضعیت عقلانی نزدیک می‌شوند. آنها احساسات‌شان را شناخته و اجازه نمی‌دهند عصبانیت یا ناامیدی منجر به هرج و مرج شوند. آنها همچنین نقطه نظر فرد سمی را هم در نظر گرفته و قادرند زمینه‌های مشترکی پیدا کرده و راه‌حل‌هایی برای مشکلات ارائه کنند. حتی وقتی اوضاع کاملاً به هم ریخته باشد، افراد با ذهن قدرتمند قادرند افراد سمی را نادیده گرفته و به آنها اجازه ندهند تا باعث ناراحتی آنها شوند.

 

5.آنها تغییر را در آغوش می‌گیرند

 

افراد با ذهن قدرتمند انعطاف‌پذیر بوده و به طور مرتب خودشان را با شرایط سازگار می‌کنند. آنها می‌دانند که ترس از تغییر باعث فلج شدن آنها شده و تهدید اصلی برای موفقیت و شادی آنهاست. آنها به دنبال تغییری که در گوشه‌ای کمین کرده می‌گردند و برای رخ دادن این تعییرات طرحی برای اقدام تهیه می‌کنند.

تنها در صورت پذیرا بودن تغییر است که می‌توانید چیزهایی خوبی در آن پیدا کنید. اگر می‌خواهید فرصت‌هایی که حاصل تغییر هستند را شناخته و روی آنها سرمایه‌گذاری کنید، باید نسبت به آنها ذهن و آغوش بازی داشته باشید.

 

6.آنها شکست را در آغوش می‌گیرند

 

افراد با ذهن قدرتمند شکست را در آغوش می‌گیرند، چون می‌دانند که مسیر منتهی به موفقیت با آن سنگ‌فرش شده است. هیچ کس تا به حال موفقیت واقعی را بدون پذیرش اولین شکست تجربه نکرده است. بزرگترین پیشرفت‌ها معمولاً زمانی که احساس می‌کنید خیلی ناامید و مردد هستید حاصل می‌شوند. همین ناامیدی است که شما را مجبور می‌کند متفاوت فکر کنید، فراتر از چارچوب‌های معمول عمل کرده و راه‌حلی که به دنبالش هستید را ببینید.

 

7.با اینحال، آنها اشتباهات را تکرار نمی‌کنند

 

افراد با ذهن قدرتمند می‌دانند که جایی که تمرکز می‌کنند وضعیت احساسی‌شان را مشخص می‌کند. وقتی فقط روی مشکلاتی که با آنها روبرو هستید تمرکز می‌کنید، باعث ایجاد احساسات منفی و استرس می‌شوید، که مانع عملکرد شماست. وقتی روی اقدامات‌تان برای بهتر کردن خودتان و شرایط‌تان تمرکز می‌کنید، احساس مفید بودن را در خود ایجاد می‌کنید، که باعث ایجاد احساسات مثبت و بهبود عملکرد شما می‌شود. افراد با ذهن قدرتمند خودشان را بدون اینکه آنها را فراموش کنند، از مشکلات دور می‌کنند. با حفظ فاصله مناسب از مشکلات، بازهم به اندازه کافی به آنها برای مراجعه مجدد دسترسی داشته، قادرند خودشان را برای موفقیت‌های آینده آماده کنند.

 

8.آنها خودشان را با دیگران مقایسه نمی‌کنند

 

افراد با ذهن قدرتمند در مورد دیگران قضاوت نمی‌کنند، چون می‌دانند که هرکسی چیزی برای ارائه دارد و آنها برای اینکه احساس خوبی نسبت به خودشان داشته باشند، نیاز به بی‌ارزش کردن دیگران ندارند. مقایسه خودتان با دیگران محدودکننده است. حسادت و خشم زندگی را از وجود شما می‌مکد. آنها انرژی شما را به تاراج می‌برند. افراد با ذهن قدرتمند زمان و انرژی خود را هدر نداده و از اینکه دیگران چه فکری در مورد آنها می‌کنند نگران نیستند. در عوض هدر دادن انرژی به خاطر حسادت، آن انرژی را در جهت تقدیر کردن به کار می‌گیرند. وقتی موفقیت دیگران را جشن می‌گیرید، هر دو شما نفع می‌برید.

 

9.آنها ورزش می‌کنند

 

مطالعه‌ای که در موسسه تحقیقات انتاریو شرقی انجام شده نشان می‌دهد که کسانی که در هفته دوبار و به مدت 10 هفته ورزش می‌کنند، احساس اجتماعی بودن و سلامت بیشتری کرده‌اند. آنها همچنین به خودپنداره و عزت‌نفس‌شان رتبه بالاتری داده‌اند. بهتر از همه، به جای اینکه این تغییرات فیزیکی باشند که باعث ایجاد تغییرات مثبت در اعتماد به نفس‌شان باشد که عنصر کلیدی در قدرت ذهن است، این افزایش آندروفین ناشی از ورزش است که باعث ایجاد تفاوت می‌شود.

 

10.آنها به اندازه کافی می‌خوابند

 

سخت است که در مورد اهمیت خواب برای افزایش قدرت ذهن‌تان اغراق کنیم. وقتی خواب هستید، مغز شما پروتئین‌های مسموم را حذف می‌کند که حاصل فعالیت‌های عصبی در هنگام بیداری شما هستند. متاسفانه، مغز شما در صورتی که خواب باشید به اندازه کافی آنها را پاک می‌کند، بنابراین وقتی خواب کافی نکنید، پروتئین‌های مسموم در سلول‌های مغز شما باقی مانده، از طریق ایجاد اختلال در تونایی شما برای فکر کردن ویرانی به بار می‌آورند، چیزی که هیچ مقدار از کافئین نمی‌تواند آن را درست کند.

افراد با ذهن قدرتمند می‌دانند که خودکنترلی، تمرکز و حافظه‌شان وقتی به اندازه کافی نخوابند کاهش خواهد یافت، پس خواب با کیفیت را در اولویت بالا قرار می‌دهند.

 

11.آنها فوق‌العاده مثبت هستند

 

کافی است مدتی چشمان‌تان را به اخبار بدوزید، خواهید دید که فقط چرخه‌ای از خبرهای مربوط به جنگ، حملات وحشیانه، اقتصاد شکننده، شرکت‌های ورشکسته و فجایع محیط‌ زیستی وجود دارد. شاید به نظر برسد که دنیا دارد به آخر نزدیک می‌شود. و کسی چه می‌داند؟ شاید اتفاق بیافتد. امّا افراد با ذهن قدرتمند در این مورد نگران نیستند، چون خیلی روی مسائلی که کنترلی روی آنها ندارند تمرکز نمی‌کنند. در عوض سعی می‌کنند یک شبه انقلاب کنند، آنها انرژی‌شان را روی دو چیزی که کاملاً تحت کنترل‌شان است متمرکز می‌کنند، توجه و تلاش‌شان.

منبع: entrepreneur.com | seminarema.com

  انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 44

برچسب های مهم

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم همانطور که تو اینستاگرام(khosh.andam@)نوشتم خیلی اتفاقی با این متد آشنا ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

با سلام خدمت تمام عزیزانی که از سایت فروشگاهی کافه فایل دیدن میکنند اول دوستان میخواستم قبل از فروش بسته ادد ممبر تلگرام یک توضیحی رو براتون بدم : جدیدا در بین برخی از سایت ها متاسفانه شاهد فروش این بسته هستیم اما این دوستان با بداخلاقی هایی که دارند نمیخواهند اطلاع بدن که ...

نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی

نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی

شاه نعمت‌الله ولی نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی پر فروشترین کتاب نسخه خطی با بیش از 2000000 فروش تا کنون جهت سفارش بر روی لینک زیر کلیک نمائید . ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

مادر احسان از دستش کلافه شده است. احسان ۱۰ سال دارد و در کلاس چهارم ابتدایی تحصیل می‌کند. او گاهی اوقات رفتارهای بد و پرخاشگرانه‌ای از خود نشان می‌دهد. احسان وقتی عصبانی می‌شود همه چیز را به هم می‌ریزد؛ از کوسن‌های مبل که به اطراف پرتاب می‌شود بگیرید تا کاغذ ...

آموزش تله کینزی در دو روز

آموزش تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! توضیحات کم و مختصر نشانه نا کار آمد بودن مجموعه آموزشی نیست! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده ...

کسب درامد از تلگرام

کسب درامد از تلگرام

0 تا 100 کسب درامد از تلگرام روشی جدید و پردرامد از تیم BESTFIENET کسب درامد از تلگرام بدون نیاز به 1 ریال سرمایه اولیهاین روش راه اندازی کانال تلگرام و فروش فایل نیست ، درامد از طریق تبلیغات و سایر روش های قدیمی نیست این روش مانند ...

دریافت فایل : کسب درامد از تلگرام
دانلود پکیج درآمدزایی 400هزارتومن ناچیز در 40دقیقه

دانلود پکیج درآمدزایی 400هزارتومن ناچیز در 40دقیقه

برای درآمدزایی فوق العاده، فقط توضیحات زیر را تا انتها بخوانید. ما درآمد شما را تضمین می کنیم. واقعا ده میلیون تومن درآمد ماهیانه هیچ چیز خاصی نیست. اینقد واسه خودتون بزرگ و دست نیافتنیش نکنین دوستان من، اگه به ضمیرناخودآگاه خودتون القا کردین که اون بزرگه و شما ...

آموزش صفر تا100تعمیر موتورسیکلت هوندا

آموزش صفر تا100تعمیر موتورسیکلت هوندا

امروز برای شما که دنبال موفقیت هستید آموزش جامع و کامل تعمیر موتور سیکلت هوندا را قرار داده ایم،که در ادامه می توانید دانلود کنید این مجموعه کتاب به همه دارندگان موتورسیکلت به منظور تعمیر، ایمنی و آشنایی با عملکرد بخش های مختلف این وسیله نقلیه توصیه می شود. محتوای این پکیج: ...

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

نوع فایل:PDF زبان:فارسی حجم فایل:18KB در چند دهه اخیر با توجه به افزایش رشد آپارتمان سازی ، تعداد متقاضیان ساخت کابینت نیز افزایش پیدا کرد و با توجه به تغییر ماهیت کابینت ها از فلزی به MDF و تمایل به تغییر مکرر دکوراسیون آشپزخانه از سوی خانواده ها ، کابینت سازی نیز در میان مشاغل ...

جواب کامل تمرینات کتاب Touchstone Workbook1,2

جواب کامل تمرینات کتاب Touchstone Workbook1,2

جواب کامل تمرینات کتاب Touchstone Workbook1,2 در این 2 کتاب به تمام سوالات کتاب کار از درس 1 تا آخر جواب داده شده است ، امید است که مورد استفاده قرار گیرد. تمام صفحات با کیفیت عالی اسکن شده است نوع فایل:PDf حجم فایل:15Kb ...

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است نسخه ی 100%تست شده با توجه به فیلترینگ تلگرام 15 اردیبهشت ...

کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

چگونه یک دختر یا یک پسر را عاشق خود کنیم بزرگترین مشکلی که اکثر پسر ها در این ارتباط دارند این است که فکر می کنند یک راه حل عمومی برای عاشق کردن دختران و یا پسر ها وجود دارد. اگر شما یک دختر یا یک پسر هستید بدنیست این متن را بخوانید شاید بتوانید نظر دیگران را درمورد ...

دانلود نمونه فاکتور آماده با فرمت ورد - اکسل و عکس

دانلود نمونه فاکتور آماده با فرمت ورد - اکسل و عکس

همانطور که می دانید یکی از الزامات اولیه راه اندازی یک کسب و کار فاکتور فروش می باشد. اگر دوست ندارید هزینه گزافی بابت طراحی فاکتور بپردازید و تمایلی هم به استفاده از فاکتورهای آماده که در بازار به فروش می رسد ندارید می توانید از فاکتورهایی که با فرمت های Word و Excel و ...

کسب درآمد میلیونی درآمد 10 میلیونی از نت در یک ماه

کسب درآمد میلیونی درآمد 10 میلیونی از نت در یک ماه

در پایان صفحه ایمیل پشتیبانی برای به موفقیت رساندن شما و این که به و آرزو های خود برسید قرار داده شده است . کسب درآمد میلیونی کسب درآمد میلیونی از اینترنت ویدیو اثبات را حتما ببینید . بسم تعالی کسب درآمد میلیونی سلام اسم من محمد هست , 23 سالمه سنم کمه ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

دانلود مجموعه کامل سوالات ازمون فنی حرفه ای رشته

دانلود مجموعه کامل سوالات ازمون فنی حرفه ای رشته

اگر قصد دارید در آزمون سازمان فنی و حرفه ای در رشته تعمیرات موبایل شرکت کنید حتما این فایل نمونه سوالات را تهیه فرمایید. اگر نمونه سوالات را شما مطالعه بفرمایید بصورت تضمینی تمامی سوالات تستی ازمون آنلاین و نیز آزمون هماهنگ کارت مهارت تعمیرکاری موبایل را به درستی پاسخ ...

دانلود نمونه سوالات فنی و حرفه ای رشته های آرایش

دانلود نمونه سوالات فنی و حرفه ای رشته های آرایش

شما با خواندن این پکیج قبولی خود را 100%تضمین کنید محتوای این پکیج: نمونه سوالات فنی و حرفه ای رشته های آرایش و پیرایش زنانه در زمینه های ذیل است :نمونه سوالات رشته ی آرایش مو با جوابنمونه سوالات رشته متعادل ساز چهره زنانه با جوابنمونه سوالات میزانپلی با جوابنمونه سوالات رشته ...

افزایش قد با متد گروتالر داینامیک

افزایش قد با متد گروتالر داینامیک

اگر به دنبال یک روش مطمعن و بی‌خطر هستید که امتحان خود را پس داده باشد، نیاز به سرمایه اولیۀ بالایی نداشته باشد و بتوانید آن را از منزل خود استفاده کنید؛ لطفاً صندلی خود را تنظیم کنید و این مطلب را با دقت مطالعه فرمائید. در این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که ...

خلاصه و نکات مهم حقوق مدنی 1 تا 8 دکتر شهبازی

خلاصه و نکات مهم حقوق مدنی 1 تا 8 دکتر شهبازی, همه چیز درباره حقوق مدنی , جزوه یک تا هشت حقوق مدنی شهبازی, جزوه و نکات مهم مدنی 1 تا 8 دکتر محمد حسین شهبازی در این بخش جزوه و نکات مهم مدنی یک تا هشت دکتر محمد حسین شهبازی را برای دانلود شما عزیزان قرار داریم که امیدواریم مورد استفاده ...

نمونه سوالات پیرایش مردانه درجه ۱ (فنی و حرفه ای)

نمونه سوالات پیرایش مردانه درجه ۱ (فنی و حرفه ای)

این بسته پیشنهادی که توسط سایت بیتوته جمع آوری شده شامل: 215نمونه سوال تستی باجواب نام محصول: نمونه سوالات پیرایش مردانه درجه ۱ تعداد مجموع سوالات: 215نمونه سوال با جواب آزمون ادواری نمونه سؤالات فنی حرفه ای پیرایش مردانه درجه ۱ می باشد که در ادامه می توانید ...

چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم ؟

چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم ؟

چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم ؟ خیلی از وقت ها دوست داشته اید شخص و یا همسر خود را عشق خود نمایید. عاشق شدن به تمام معنا، طوری که هیچ کسی را به اندازه شما دوست نداشته باشد شما را کامل قبول داشته باشد و یا می خواهید دل کسی را بدست بیاورید و در این راه همیشه با شکست مواجه شده ...

بزرگ کردن آلت تناسلی

بزرگ کردن آلت تناسلی

اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! کتاب تمرینات افزایش سایز آلت را می توانید در پایین توضحات خریداری نمایید و یا با شماره : 09145626937 تماس بگیرید و یا به (آیدی X6937@) در تلگرام پیام بفرستید تا ...

دریافت فایل : بزرگ کردن آلت تناسلی
دانلود خلاصه کتاب اندیشه اسلامی 1و2 +600نمونه سوال(

دانلود خلاصه کتاب اندیشه اسلامی 1و2 +600نمونه سوال(

دانلود خلاصه کتاب اندیشه اسلامی 1و2 +600نمونه سوال( نکات کلیدی و امتحانی ) دانلود خلاصه تمام نکات کلیدی و امتحانی اندیشه اسلامی1 دانلود خلاصه تمام نکات کلیدی و امتحانی اندیشه اسلامی 2 دانلود بیش از 270نمونه سوال اندیشه اسلامی 1ازنیمسال اول 92-91 تا نمونه سوال امتحانی ...

دانلود کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

دانلود کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

راهنمای معاصر از شیوه سرمایه گذاری کهن شرق دور آیا مایلید سیستمی در تحلیل تکنیکال را که عصاره قرن‌ها کار مداوم است بیاموزید؟ سیستمی که انعطاف‌پذیری آن به حدی است که می‌توان آنرا با سایر ابزارهای تحلیل تکنیکال آمیخت؟ سیستمی قدرتمند که استفاده از آن، لذت وافری را به ...

دانلود بسته آموزشی تقویت هوش جنین

دانلود بسته آموزشی تقویت هوش جنین

تقویت هوش جنین!!!!!!!!!!!! امروز برای شما همراهان همیشکی نسیم بوک کتابی در رابطه با اجرای تکنیکهای موفق دنیا در مورد تضمین سلامت روان،تقویت هوش جنین و زیبایی چهره آماده کرده ایم که در ادامه میتوانید دانلود کنید.... مطابق با آخرین یافته های دانشمندان بزرگ دنیااز جمله پروفسور ...

بانک شماره تلگرامی های فعال

بانک شماره تلگرامی های فعال

این بانک اطلاعاتی، شامل شماره موبایل تلگرامی های فعال در سراسر کشور می باشد. برای ارسال بانک شماره موبایل تلگرامی باید از طریق نرم افزار تبلیغات در تلگرام شماره ها را وارد کرده وسپس شروع به ارسال تبلیغات در تلگرام کنید. این بانک با قیمت مناسب 1500تومان در اختیار کاربران ...

دانلود کتاب آموزش ساخت جعبه کادوهای فانتزی راهی

دانلود کتاب آموزش ساخت جعبه کادوهای فانتزی راهی

امروز قصد داریم برای شما عزیزان کتابی را معرفی کنیم که نه تنها باعث سرگرمی و تفریح میشه با کمی مهارت میشه یک کسب و کار پردرآمد راه اندازی کرد. امروزه ظاهر هدایا شاید از خود هدیه هم با اهمیت تر شده باشد حال میشه با کاغذ های رنگی جعبه های زیبا و شیک ساخت که در ادامه فهرست آن را ...

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

آذربایجان غربی _ شهرستان بوکان _ شهرک صنعتی نساجی _ ساختمان نیک خواه

به سایت ما خوش امدیدازاینکه ماراانتخاب کردید خردسندیم .عزیزانی که با موبایل از سایت ما دیدن میکنند جهت مشاهده فایل هابه پایین صفحه مراجعه کنند.جهت تماس با تیم پشتیبانی به ایدی تلگرامی @fr455مراجعه کرده ویا با شماره 09394668670 تماس بگیرید

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما